Published: Sep 22 2023 01:16

Минијатурен Шнауцер кученца

Published: Sep 22 01:16
Views: 8
Кученцата се родени на 05.07.2023 година. Ние нудиме 3 девојки. Целосно црно. Исклучително темен пигмент, висината на родителите е во стандардот на расата. Родители увезени од Русија. Подготвени за нов дом на крајот на септември по сите заштитни вакцини.

Дополнителни информации и фотографии на барање:
+381643118911
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
8
+381643118911

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information