Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Biçiklete Velosiped

150 EUR

For sale by: Besar 04 Mar 12:36 Delete, Edit or Renew Your Ad
-Biçikleteta eshte ne gjendje te rregullt,shume pak e shfrytezuar(nje sezone),githcka eshte e re,dhe e pademtuar,eshte e blere ne Bikemarket.

- Велосипед е во добра состојба,многу малку е употребена(една сезона),све ново,и е неповредена,купена во Бикемаркет.
To the top