Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Serious Rockville 26 velosiped Shimano

7 200 MKD

8 000 MKD

For sale by: Darko 09 Apr 08:40 Delete, Edit or Renew Your Ad
Многу малку возен точак купен нов за 250 евра. Големина на рам 50 цм. (за повисоки луѓе , околу 175-185)Велосипедот е правен за германски пазар по сите норми (DIN) со TÜV. Има shimano делови. Малку изгребан од стоење во гаража ама технички како нов. Не е возен ни 50 км .За 8000 неможете ни ѓубре да купите(Viper,maxs i slichno) ама сепак може да се договориме околу цената..
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information