Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Продавам велосипед (BMX)

110 EUR

For sale by: Stefan 30 Jul 16:26 Delete, Edit or Renew Your Ad
Leaflet
Велосипедот е користен 1 година. Сочуван е и нема никакви проблеми.Премала штета (Гребнатинки) има само на 2 места. Иако има кочници воланот може да се врти 360 степени за некој посебни финти. Исто така има додатоци кои можете да ги видите на сликите. За повеќе информации побарајте го бројот внесен во огласот. Почетната цена можете да ја видите во самиот оглас.
Stefan
075537179

Viber:
Ne

Skype:
Ne

WhatsApp:
Ne
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information