Company ad Published: May 09 2022 03:31

Horizon Paragon X lenta za trcanje

EUR

Published: May 09 03:31
Views: 12
NOVO vo nasiot asortiman.

https://de.horizonfitness.com/de/treadmills/paragon-x

Horiozon Paragon X traka za trcanje

ПРЕМИУМ МОДЕЛ ВОЗДУШНА СУСПЕНЗИЈА
Цена со ддв: 2.499,00 € 155000ден.
ТЕЖИНА 146 кг
ГОЛЕМИНА 206 × 97 × 147
ОБЛАСТ ЗА ТРЧАЊЕ (Л X Ш) 153 х 56 см
Mаксимална тежина на корисник:180Кг.
Дебелина на ременот од 2,2 mm со амортизација на варијабилен одговор
СИСТЕМ Ублажување на варијабилен одговор + Технологија на AirTrain

РАБОТА НА МОТОР 3,25 КС / 2,39 kW (дигитален погон)
БРЗИНА 0,8 - 20 км на час
НАКЛОН НА 2 МОТОР 0-15%
ПРОГРАМИ Срцева фрекфенција (цел човечки ресурси,% целни човечки ресурси), чекори (5000, 10000), AirTrain (почетник, трчање низ земја, конкуренција), корисник 1, корисник 2, спринт 8; Растојание: 1к, 5к, 10к, полумаратон; Цел на калории: 300kcal, 500kcal, 700kcal; Интервал (интервал на брзина, интервал на растојание), перформанси (губење на тежината, геркин),
ЗАБАВА Компатибилен со Kinomap, компатибилен со fitDisplay апликација: Beat, Competition, Sprint 8, Virtual Active, Target Distance, Speed ​​Speed, Calorie Target, Heart Rate Target, Intervals, Manual
ПРИКАЖИ ПРОЗОРИ 3 бели LED дисплеи прозорци
ПОКАЖУВА Време, далечина, наклон, брзина, калории, отчукувања на срцето
ЕКСТРА Капацитивни копчиња на допир, контрола со еден допир, површина на конзола со голем сјај, преклопување на светло на светло, држач за паметни уреди ПУЛС Сензори за рачни пулси и лента за градите (Bluetooth ремен за гради, достапен како додаток)
ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ 127,5 кг
ПЕРИОДИ ЗА ГАРАНЦИЈА
Од испорака на производ, ги преземаме следниве гарантни периоди за домашна употреба (само за приватна употреба):
Рамка и магнетна кочница 30 години
Погонски мотор 10 години
Електроника и делови 2 години
Трошоци за поправка * 2 години

Апсолутно иновативниот систем на воздушни перничиња на новиот Paragon X симулира со променливи степени на тврдост по која површина одите. Уникатната 3Д програма автоматски го прилагодува степенот на тврдост на промената на наклонот и брзината. Со само едно притискање на копче, лесно можете да изберете помеѓу претходно програмирани поставки (почетници, трчање по крос-кантри, натпревар) или да ги соберете вашите сопствени нивоа на тврдост - како да ја извршувате индивидуалната патека за трчање на отворено наизменично на асфалт, во шума или на чакалска патека во паркот.АЛПЕ СПОРТ
Кузман Јосифовски Питу 24/15
1000 Скопје Македонија
Нас. Аеродром до Н.Железничка станица
alpesportplanettrejd@yahoo.com
+3892461547
078 359 359
078 323 388
070 220 856
Link description

ALPE SPORT1.KAKO DA KUPITE OPREMA OD NASIOT ASORTIMAN?

MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
BUL:KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE NAS.AERODROM
TEL:02 2 461 547

2.INTERNET PRODAZBA
WWW.PRIDE.MK

3.GOLEMOPRODAZBA
TEL:02 2461 547
MOB:078 359 359,078 323 388,070 220 856
E-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
Visit our store page
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “Ecologistic”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller1.KAKO DA KUPITE OPREMA OD NASIOT ASORTIMAN?

MALOPRODAZBA
ALPE SPORT
BUL:KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE NAS.AERODROM
TEL:02 2 461 547

2.INTERNET PRODAZBA
WWW.PRIDE.MK

3.GOLEMOPRODAZBA
TEL:02 2461 547
MOB:078 359 359,078 323 388,070 220 856
E-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information