Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Plyo Soft Box

210 EUR

Company advertisement For sale by: pulse.mk 31 Jul 00:49 Log into the company to make changes
Leaflet
POWER BANDS 920 МКД
LASTIK SET OD 3 PARCINJA S M I L 2 200 МКД
OLYMPIC INCLINE BENCH - 1 godina garancija 55 800 МКД
PLYO BOXES SET OD 4 PARCINJA 625 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Strumica
3 во 1 Multi-Soft Plyo Box Active Gym

Active Gym Multi-Plyo Soft Box е со стандардни димензии, удобни за изведување на повеќе видови вежби – 51 см х 61 см х 75 см. Најмногу се користи во кросфитот и други групни тренинзи.
Дизајнот со три различни висини, им дозволува на корисниците да ја адаптират кутијата за различни видови на вежби.
Дизајнот на Soft Box и густото јадро ја постигнува вистинската рамнотежа меѓу тврдина и стабилнсот, додека корисникот изведува вежби со повеќекратни повторувања.

*Одличен дизајн;
*Три различни висини во една кутија;
*Трајна обвивка, лесна за чистење;
*Мекото јадро го апсорбира ударот, минимилазирајќи го ризикот од повреда;
*Различните големини им овозможуваат на корисниците брз напредок и заштедување на простор;

🚐Бесплатна достава низ цела Македонија;

☎️Контактирајте не на: 075/252-212 или http://pulse.mk/product/active-gym-plyo-box-3-in-1/

http://pulse.mk/shop/ - генерален застапник за Active Gym во Македонија
pulse.mk
Pulse Fitness & Spa нуди многу иновации во областа на фитнесот и здравиот живот. Ви нудиме целосно опремување на вашиот фитнес центар, по најнови светски стандарди, без разлика дали истиот се наоѓа во вашиот дом, хотел или во сала наменета за фитнес. Апаратите и техниките што можете да ги најдете во нашите клубови се лиценцирани од страна на најпознатите имиња во светот. Pulse Fitness & Spa не е само просторија за вежбање. Pulse се единствени од ваков вид лајфстајл клубови кај нас – места каде ние, заедно со членовите на клубот, ја делиме нашата заедничка визија за исполнет живот. Најмодерни и најквалитетни фитнес справи и аксесоари. Гаранција за квалитет на сите справи Советување како да го уредите вашиот фитнес, според квадратурата и според стандардите
Visit our store page
Димитар Влахов 18 Струмица Show on the map
075252212
http://pulse.mk/

Plyo Soft Box

pulse.mk
075252212


WhatsApp:
075252212
Leaflet
ROWER KARDIO URED 760 ЕУР
COMMERCIAL SPINNING BIKE 34 119 МКД
Степер 4 800 МКД
POWER BANDS 920 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information