Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PRODAVAM G-SHOCK CASIO 2019 MODEL

7 500 MKD

For sale by: Столе 22 Nov 00:18 Delete, Edit or Renew Your Ad
Location
Kočani
Products
Man
MODEL GA-140-1A1 2019
Купен 15.08.2019 од златара ОМНИА
Гаранција до 15.08.2021 (21 месец)
Часовникот е без траги на користење, користен недела дена, го продавам затоа што не го користам, ми помина меракот.
Може да ме барате кога ќе посакате
Столе
078 420 757
Leaflet
To the top