Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

FUEL SHARK URED ZA STEDENJE NA GORIVO OD 10% - 30%

600 MKD

Company advertisement For sale by: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 21 Nov 10:20 Log into the company to make changes
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
WI-FI SONAR ZA RIBI FF916 BEZICEN SO RAZNI FUNKCII 7 000 МКД
TERMOMETAR ANALOGEN ZA FURNA PECKA SKARA 0 DO 500c 600 МКД
TERMOMETAR DO 400C BIMETALEN AKSIALEN ZA FURNA,PEC 1 000 МКД
DIGITALEN PRENOSEN MERAC NA TEMPERATURA I VLAZNOST 2 300 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Kočani
Equipment
Other
Fuel Shark "- е револуционерен производ кој ја намалува потрошувачката на гориво на вашиот автомобил!
100% Нов производ!
Погоден за сите марки на автомобили на Дизел, Бензин или Гас! Ефикасен и достапен производ!

Опис и начин на употреба:
- Ќе започнете веднаш заштеда од потрошувачката на гориво за 10% до 30%
- Зголемување на силата / коњски сили и вртежен момент / алат
- Продолжување на животниот век на акумулаторот
- Намалување емисиите и статички електрицитет
- За да го видите ефектот од користењето му: https://www.youtube.com/watch?v=SbHoam9HIeY
- За да одржува оптимална средина за електричниот систем и да се намали потрошувачката на гориво за 100 км, автомобилот има потреба од стабилен напон без пречки. Fuel Shark Saver ви обезбедува токму тоа. Тој е мултифункционален електрични стабилизатор. Дизајнот на Fuel Shark Saver веднаш стабилизира електричниот систем на вашиот автомобил, а резултатот е добар потег на возилото со помала потрошувачка на гориво. При стабилизирање на електричниот систем на автомобилот, едно од најголемите предности е дека моторот подава еднакво нaпрежение без пречки, а резултатот е помала потрошувачка на гориво. Моќноста се зголемува потрошувачката на 100 км намалува и штетните гасови се ограничени.
Тоа револуционерен уред им овозможува на луѓето да заштедат пари од гориво и истовремено да се зачува природата чиста по еден сосема достапен начин. Оваа иновативна технологија им помага на корисниците да ги подобрат текот на возило. Нема сложени шеми и дополнителни трошоци за инсталација. Едноставно приклучете Fuel Shark Saver во адаптерот за запалката и кога ќе видите светлото на Fuel Shark да свети, знајте дека тој работи и ирелевантна пари. - БРШАМ ДОСТАВА СЕКОЈ ДЕН ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО ЕКСПРЕС ИЛИ БРЗА ПРАТКА. 070-607-455 077-735-790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Visit our store page
KOCANI Show on the map
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=SbHoam9HIeY

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
GREAC KERAMICKI SIJALICA 50W ZA ZIVOTNI I INKUBATO 350 МКД
POLICISKA PALKA NA IZVLEKUVANJE ZA SAMOODB 600 МКД
PARKING KAMERA VO BOJA KOMPLET ZA POVRZUVANJE I LE 1 200 МКД
GREAC-GREACI SPIRALNI ZA INKUBATOR NOVI KOMPLET ZA 500 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information