Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Cistac na klima kanali inotek

350 MKD

Company advertisement For sale by: Инотек Алати 19 Apr 14:24 Log into the company to make changes
Инотек Алати
Odmastuvac Prehr mast  kupi inotek mk 180 MKD
Ognootporni traki za pecki i kotli Inotek Alati 30 MKD
Јazinja za pecki ploci ognootporni materijali 0 MKD
Inotek Alati ognootporno kebe za zavaruvanje 1 100 MKD
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Equipment
Other
Povelete na nasiot on-line sajt za prodazba
kupi.inotek.mk kade se vneseni samo del od proizvodite od nasata programa so ceni i moznost za on-line kupuvanje. Prodolzuvame so vnesuvanje na proizvodite.

Освежете го вашето возило со аеросол пакување, чистач на клима канали за 350,00денари.
Име на артикалот: Средство за чистење на авто клима 400 ml. Потекло- Италија.
Ефикасно отстранување со активна пена на габи, мувла, бактерии и микроорганизми од каналите за довод на воздух во автомобилот кои се создават при работа на клима уредот во летниот период. Активната пена остава трага на свежина и чистота во автомобилот после употребата.

Можете и сами да го направите чистењето.

Увозник: Инотек Алати- Скопје, info@inotek.mk

тел. +389 2 55 11 922, 078 20 30 21
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Visit our store page
Ul.Lepenec bb, Skopje Show on the map
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Инотек Алати
Lepila Loctite Inotek Alati 150 MKD
Odmastuvac Prehr mast  kupi inotek mk 180 MKD
Inotek Alati materijal za dihtunzi 81 MKD
Plasticni paleti kutii 480 MKD
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information