Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Poliranje na avtomobili(hemisko,farovi)

1 500 MKD

For sale by: Дарко 16 Sep 15:41 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Location
Prilep
Вршиме професионална машинско полирање на автомобили со 3M ,Meguiars,Menzerna,SONAX,HD UNO,средства од врвен квалитет,целосно им го враќаме сјајот на вашите автомобили,работиме исклучиво со најпознати брендови од оделот за автокозметика и машини,дозволете да се погрижиме за вашите автомобили да го добијат саемскиот сјај и убавина,за ваков вид третман одберете само висококвалификуван,искусен и обучен кадар,восочна,полимерна,силант,тефлонска заштита на лакот,средствата се од врвни производители
-полирање фарови:600денари двата фара(гаранција две години)
-полирање автомобили:од 1500денари,гратис восоцирање,тефлонска заштита
-восоцирање до висок сјај и заштита
-НАЈНОВО!!!!НА ВАШЕ БАРАЊЕ,хемиско чистење со екстракција,најнов метод на чистење ентериери,кожа и штоф,велур,од 1000,1500,2000 ден.
погледнете дел од нашата работа на следниот линк на FACEBOOK страната
https://www.facebook.com/AutoPrilep1/photos_albums?ref=hl и на
http://www.youtube.com/user/MultiXANTIA1?feature=mhee
http://darkotrajkoski.wix.com/auto-care-prilep
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information