Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SKODA SUPERB ELEGANCE PREMIUM -09

9 990 EUR

For sale by: Jovan 08 Mar 15:37 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
Red
Body type
Sedan
Manufacturer
Škoda
Model
Superb
- ВИДЕО ОД ВОЗИЛОТО НА ПРОДАЖБА МОЖЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК:
https://www.youtube.com/watch?v=onO5yn6h15U

- ДИПЛОМАТСКО/ПРЕМИУМ ВОЗИЛО – ЧЛЕН/ТЕХНОЛОГИЈА НА VOLKSWAGEN ГРУПАЦИЈАТА (SKODA, VW,SEAT,AUDI I PORSCHE)

-МОТОР 1.8 - 160 КС

- НОВ EXCIDE АКУМУЛАТОР

- НОВИ ЗИМСКИ X4 И ЛЕТНИ X4 ПНЕВМАТИЦИ

- КУПЕНА И РЕДОВНО СЕРВИСИРАНА ВО PORSCHE МАКЕДОНИЈА(КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ВО PORSCHE МАКЕДОНИЈА)

- ПРВ СОПСТВЕНИК, 2009 ГОДИНА, СО ПОМИНАТИ 139.000 КМ ВО ПОГОЛЕМ ДЕЛ ВОЗЕНИ НАДВОР ОД СКОПЈЕ

- МОТОР КОЈ Е ЕКОНОМИЧЕН (КОМБИНИРАНА ПОТРОШВАЧКА 8.5л.) И ЈА ПРИДВИЖУВА ОДЛИЧНО, НИСКИ ТРОШОЦИ ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ПРЕМИУМ ВОЗИЛО- РЕГИСТРАЦИЈА 10.800ДЕН, КОМПЛЕТЕН ОВЛАСТЕН СЕРВИС 7.200 ДЕН.

- РЕГИСТРИРАНА ДО 12/16 СО НАПРАВЕН КОМПЛЕТЕН СЕРВИС.

*НАЈВИСОКО НИВО НА ОПРЕМА СО АКТИВНИ БИ КСЕНОН СВЕТЛА(се доплаќаат 1250еур на послаба верзија)

АВТОМАТСКИ ДВОЗОНСКИ КЛИМА УРЕД(500еур)

6 ВОЗДУШНИ ПЕРНИЧИЊА СО СИСТЕМ ЗА ЕЛЕКТРОНСКА СТАБИЛИЗАЦИЈА(615еур),

СТИЛИЗИРАН 4 КРАК КОЖЕН УПРАВУВАЧ СО КОНТРОЛИ ЗА ВОЗИЛОТО(350еур),

ЕЛЕКТРИЧНИ РЕТРОВИЗОРИ СО ПРЕКЛОПУВАЊЕ И ГРЕЕЊЕ, МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН БОРД КОМПЈУТЕР СО ЕКРАН НА ДОПИР

ТЕМПОМАТ ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ЗАДАДЕНА БРЗИНА

СЕНЗОРИ ЗА ПАРКИРАЊЕ НАПРЕД И НАЗАД.

ВИСИНСКО И ЛУМБАЛНО ПОДЕСУВАЊЕ НА СЕДИШТА.

СУПЕРИОРЕН АУДИО СИТЕМ СО 10 ЗВУЧНИЦИ, СО АУХ ИЗЛЕЗ И ЧИТАЧ НА МЕМОРИСКА КАРТИЧКА.

КОМПЛЕТНА ЕЛ. НА ПРОЗОРИ

ГРЕАЧИ И КОЖА НА СЕДИШТА НАПРЕД И НАЗАД

НА 04.02.2016 НАПРАВЕН Е РЕДОВЕН СЕРВИС.
ПРОМЕНЕТИ СЕ СИТЕ ФИЛТРИ И МОТОРНО МАСЛО.

- НАБАВЕНО ПО ФАКТУРА ЗА 33.700 ЕУР,

- ЦЕНАТА ЗА ЗАМЕНА Е 11.990 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information