Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 166 2.4JTDm AVTOMATIK REG+SERV -04

2 777 EUR

3 250 EUR

Company advertisement For sale by: Auto Import SRL 02 May 15:14 Log into the company to make changes
Leaflet
Auto Import SRL
Renault Megane 1.9DCI 120ks 6 BRZINI KLIMA FULL-04 2 700 EUR
VW Jetta 1.9TDI 105ks  SPORTLINE -07 5 400 EUR
Opel Astra 1.4i 90ks FABRICKI PLIN LANDIRENCO -03 2 650 EUR
Seat Leon 1.9 TDi 105ks *REG+SERV* - 2007 4 350 EUR
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Year
Gear Box
Registration
Color
Gray
Body type
Sedan
Manufacturer
Alfa Romeo
*НОВО *НОВО* *НОВО*
Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ* !!!
Ауто Импорт СРЛ нуди можност да купите возило за само 20% учество од целокупната
сума и отплата на возилото дури до 84 месеци.

ЛИЗИНГОТ се одобрува за само 30минути од купувањето на возилото !!!

За да аплицирате за лизинг треба да ги исполнувате следниве услови:

-Да имате наполнето 21 година

-Да имате важечка лична карта

-Да сте државјанин на Македонија

Ако ги исполнувате сите наведени услови, може да аплицирате за лизинг.

За да ви олесниме, при издавање фактура за секоја рата,
ќе добиете SMS порака и известување на Вашата e-mail адреса,
како потсетник за претстојното плаќање. Постои можност за автоматско
плаќање на месечната рата којашто ќе ви заштеди време.
Имате можност за предвремена отплата на вкупниот долг.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
АУТО ИМПОРТ СРЛ КРИВА ПАЛАНКА

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна) - https://s14.postimg.org/9365y3u1t/LOKATION.jpg

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилoто е регистирано до 25.03.2019година !!!

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите или пак
на броевите 078-359-300 / 078-359-179

=====================================================================================
Се продава: Alfa Romeo 166 2.4JTDm UNIKAT !!!
Година на производство: 2004
Километража: 200.000km
Цена: 3250e
=====================================================================================
Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-РИКАРДО САЛОН
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-4 НОВИ ГУМИ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Visit our store page
Индустриска бр.30 Show on the map
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Auto Import SRL
078359179
Leaflet
Auto Import SRL
Renault Megane 1.9 DCI 120ks 6 Brzini KLIMATRON-04 3 200 EUR
VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORT LINE - 08 0 EUR
Hyundai Terracan 2.9 CRDI 4x4 150KS UNIKAT -03 4 150 EUR
Peugeot 307 2.0 HDI 90ks KLIMA REGISTIRANO -03 3 300 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information