Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw Novoooo Maksauto M

0 MKD

Company advertisement For sale by: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 16 Jan 19:35 Log into the company to make changes
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
VW GOLF 1.9 TDI -07 77kw CISTO NOV MAKS AUTO M 0 МКД
FORD FIESTA 1.4 TDCI 50 kw kako nova 0 МКД
MERCEDES E220 CDI -02 SPORT  AVANTGARDE MAKS AUTO 0 МКД
CHRYSLER PT CRUISER 2.2 CRD LIMITED -05 MAKS AUTO 0 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Year
Gear Box
Registration
Color
Gray
Body type
Hatchback
Manufacturer
Audi
Model
A3
AUDI A3 1.9 TDI 77 kw Novooo

НОВО НА ПАЗАРОТ
Година на производство 09.2004


Просечна потрошувачка 5,1 л на 100 км


Поминато 180000 km 100% со гаранција

Платени сите давачки до регистрација

Возилото е редовно сервисирано проверка во кој сервис сакате перфектен мотор дизни ,замаец топ автомобил чисто нов .

Возилото е нов увоз со направена хомологација увезено на фирма со платени давачкиопрема

- Климатроник
- Борд компјутер
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Темпомат
- Алуминиумски бандажи
- ЕСП АВС
- сензор за дожд и светла
- Тонирани стакла

и уште многу опрема

Возилото се наоѓа на плацот на Максауто М 5км пред влезот во Крива Паланка
Максауто М лидер во продажба на половни автомобили

Посетете го нашиот плац и уверете се во квалитетот на нашите возила
Цената не е фиксна договор на лице место
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Visit our store page
Kriva Palanka Show on the map
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
FORD FOCUS 2.0 TDCi -05 SPORTPAKET FULL MAKS AUTO 0 МКД
FORD FOKUS 1.6 TDCI 80 kw 2010 Euro 5 Maksauto M 4 500 ЕУР
 VW GOLF PLUS 2.0 TDI -07 FULL HIGHLINE MAKSAUTO 0 МКД
MERCEDES A 170 CDI -04 NOV MAKS AUTO 0 МКД
To the top