Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.0TDI Automatic Xenon Led

16 000 EUR

For sale by: Martin 18 Oct 15:42 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
Gray
Body type
Sedan
Manufacturer
Audi
Model
A6
Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава

Audi A6 - 2.0 TDI 177ks
Во одлична состојба купено од porsche Skopje со сервисна книшка.
Возено е само на отворен пат и е во одлична состојба. Регистрирано до 20.06.2021
Поседува летни и зимски гуми

Може да се провери во Porsche или друг овластен сервис.
To the top