Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Audi A8 4.2TDi 351ks QUATTRO REG-SERV - 2011

0 EUR

Company advertisement For sale by: Auto Import SRL 10 Jan 01:01 Log into the company to make changes
Leaflet
Auto Import SRL
Opel Astra GTC COSMO 1.7CDTI 101ks 6brzini - 06 3 550 EUR
Renault Scenic 1.9dci-102ks klimatronic koza -02 2 650 EUR
Mercedes - Benz A 150 benzin+(A-TEST PLIN) 95ks - 2007 3 200 EUR
Reanult Megane 1.5dci 6brizni  UNIKAT  - 08 3 150 EUR
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Year
Gear Box
Registration
Color
Black
Body type
Sedan
Manufacturer
Audi
Model
A8
*НОВО*НОВО*НОВО*

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА !!!

Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* !!!

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилото е регистрирано до 8месец 2021 година, комплет сервисирано пред 4000км!!!
4нови гуми ПИРЕЛИ ( 2020ГОДИНА)

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK ЛИНК ЗА ПОВЕЌЕ СЛИКИ:
https://www.facebook.com/540577779403490/posts/3157976137663628/

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите .

Се продава: AUDI A8 4.2TDI QUATTRO 351KS 8G TRONIC UNIKAT REGISTRIRANO + SERVISIRANO KOMPLET - 2011 GODINA
Километража: 225.000KM

Опрема со која располага возилото:-
-ВАКУМ НА ВРАТИ И БАГАЖНИК
-F1 SHIFT- ТИПТРОНИК (8брзини) + ШИФТЕРИ НА ВОЛАН
-АБС
-AIRBAG + AIRBAG на колено
-LED (светла) High Performance + BI-XENON
-АСР
-СЕРВО
-BOSE ОЗВУЧУВАЊЕ
-ЗАВЕСИ НА СТАКЛА
-ПРИПРЕМА ЗА ТЕЛЕФОН
-МЕМОРИИ НА СЕДИШТА
- Систем за помош на возачот:
- Систем за предупредување од судир со
функција за сопирање (Помош за превенција
на судир)
-ЕЛ. СТАКЛА
-ИНДИКАТОР ЗА ПРИТИСОК ВО ПНЕВМАТИЦИ
-ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ – електрично преклопливи
-КЛИМАТРОНИК (4 ЗОНОВ)
-МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КОЖЕН ВОЛАН СО КОМАНДИ
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-AUTO HOLD
-МАХАГОНИ
-КОЖЕН САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-СЕНЗОР ЗА ДОЖД
-Crusise Control ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-РАДИО АУДИО 20 СО ИНТЕГРИРАН СИСТЕМ ЗА НАВИГАЦИЈА - Bluetooth конекција за мобилен телефон (DVD, TV, 2 SD KARTI, SIM CARD, AUX, USB PORT)
-4 НОВИ ГУМИ (ЛЕТНИ) ПИРЕЛИ 2020ГОДИНА

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА :
-VW GOLF 4,5,5PLUS,6 – VW TOURAN, FOX, JETTA, EOS
-CHEVROLET AVEO,SPARK,CAPTIVA,KALOS
-PASSAT 4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI, 1.6TDI
-BMW 320D,330D,118D,120D,X3,X5
-ALFA ROMEO – 156,147,159
-CITROEN C2,C3,C4,C5, XSARA PICASSO,
-FORD FOCUS, GALAXY, C-MAX, S-MAX
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
-OPEL,ASTRA G ,H, J,GTC ,CORSA C D ,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA,ANTARA,MERIVA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO,CROMA,SEDICI
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE,SCENIK
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Visit our store page
Индустриска бр.30 Show on the map
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Leaflet
Auto Import SRL
Opel Meriva 1.7CDTI 101ks UNIKAT -06 2 300 EUR
Opel Zafira 1.9CDTI 120ks COSMO UNIKAT -07 4 150 EUR
VW Golf 5 2.0TDI 140KS 6brizni SPORTLINE NAVI- 06 3 600 EUR
Fiat Panda 1.2 75ks *KLIMA* FABRIKA *147.000KM* - 2009 3 450 EUR
To the top