Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

AUDI Q5 2.0TDI 170KS QUATTRO 4X4 S-LINE -17 ZAMENA

-

26 990 EUR

Company advertisement For sale by: AS AUTO LIDER DOOEL Yesterday 12:29 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Year
Gear Box
Registration
Color
Black
Body type
SUV
Manufacturer
Audi
Model
Q5
—-MOZNA ZAMENA —-
Модел:AUDI Q5 2.0TDI S-LINE QUATTRO 4X4, Сув/Кросовер
Произведено:2017год
Гориво:Дизел
Мотор:2000 cm³ • 190HP Еуро6 AdBlue
Менувач:Автоматски 8брзини
Боја:Црна
Врати:5
Километража:200.000 km(100% со гаранција за километри во нотар)
Погон: 4x4

Увоз од Италија со платени сите давачки до регистрација.Царина,тув,хомологација,превод на документи.

Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.

***12 месеци или 30000км гаранција за возилото.***

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.

Внатре е сочувано исто како ново возило без точка.

Три оригинални клуча,4 Нови гуми Пирели летни и Оригинанла сервисна книшка со сите направени сервиси од прв до последен километар.

Опрема:
-Навигација Ауди ММИ 8инчи(Босе,ЦД МП3,АУХ,СД,БЛУТУТ)
-Ф1 На Волан
-Адаптивен Xenon Bi-Xenon
-Лед Дневни Светла
-S-LINE Оптика
-Keyless паленње на возилото
-Климатроник
-Борд Компјутер
-Темпомат
-Eлектрична багажна врата
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-S-LINE Алу Фелни Фабрички
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки

и мн друго.

Локација:АС Ауто Лидер Дооел с,Можидивњак ББ Крива Паланка.

AS AUTO LIDER DOOEL
072 23 18 28 078 22 77 81
Leaflet
To the top