Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320d -01

4 300 EUR

For sale by: Bekim 11 Dec 01:52 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
Gray
Location
Gostivar
Body type
Sedan
Manufacturer
BMW
/
3-серии
Model
320
Makina eshte ne gjendje shum te mire,
Eshte full option, automatik ,klimatronik dhe tip tronik me te gjitha komandat ne timon, Eshte e servisuar para 1 muaji,posedon goma dimerore dhe ka karton jeshil ne Korik 2016.


Kolata e vo odlicna sostojba.
kolata e full option so avtomatski menjac , klimatronik i trip tronik so site komandi na volan.
Servisirana e pred eden mesec,ima zimski gumi i registrirana e do Juli mesec 2016 so zelen karton.
Leaflet
To the top