Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

BMW 520D F10 184ks XENON NAVI M-PAKET -11

15 100 EUR

Company advertisement For sale by: Auto Import SRL 01 Oct 19:49 Log into the company to make changes
Leaflet
Auto Import SRL
Renault Megane 1.9DCI 120ks 6 BRZINI KLIMA FULL-04 2 700 ЕУР
VW Polo 1.4TDi 70ks *HIGHLINE* - 2007 3 350 ЕУР
Ford Focus 1.8TDdi 90ks REG+SERV - 01 1 999 ЕУР
Renault Megane 1.9 DCI 6 Brzini UNIKATEN -04 2 700 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Year
Gear Box
Registration
Color
White
Body type
Sedan
Manufacturer
BMW
/
5-серии
Model
520
*НОВО*НОВО*НОВО*

Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* !!!

*ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* СО САМО 0% УЧЕСТВО ОД ЦЕЛОКУПНАТА СУМА НА ВОЗИЛОТО И МОЖНОСТ НА РАТИ ОД 12 ДО 60 МЕСЕЦИ И ПРЕДВРЕМЕНА ОТПЛАТА БЕЗ КАМАТА !!!

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА НА РАТИ !!!

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите .

Се продава: BMW F10 520D рачен менувач 184ks 6брзини УНИКАТ М-ПАКЕТ.

ВОЗИЛОТО Е КАКО ОД ФАБРИКА, МОЖЕ ПРОВЕРКА ВО БИЛО КОЈ ОВЛАСТЕН СЕРВИС ЗА БМВ.

БМБ-то Е ВО БЕЗПРЕКОРНА СОСТОЈБА СО ЕДЕН ЗБОР ФАБРИКА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-СТАРТ СТОП СИСТЕМ
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК (4 ЗОНОВ)
-КОЖЕН ВОЛАН
-НАВИГАЦИЈА
-СЕНЗОР ЗА ДОЖД
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-КОЖЕН САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ (М-ПАКЕТ)
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-ПАРКИНГ СЕНЗОРИ ФАБРИЧКИ (НАПРЕД/НАЗАД)
-2 КЛУЧА
-ФАБРИЧКИ ЗАТЕМНЕТИ СТАКЛА
-КСЕНОН ФАРОВИ (ЛУПИ)
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-4 НОВИ ГУМИ (М+С)

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО РЕГИСТРАЦИЈА И СЛОБОДНО ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА :
-VW GOLF 4,5,5PLUS,6 – VW TOURAN, FOX, JETTA, EOS
-CHEVROLET AVEO,SPARK,CAPTIVA,KALOS
-PASSAT 4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI, 1.6TDI
-BMW 320D,330D,118D,120D,X3,X5
-ALFA ROMEO – 156,147,159
-CITROEN C2,C3,C4,C5, XSARA PICASSO,
-FORD FOCUS, GALAXY, C-MAX, S-MAX
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
-OPEL,ASTRA G ,H, J,GTC ,CORSA C D ,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA,ANTARA,MERIVA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO,CROMA,SEDICI
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE,SCENIK
-AUDI,A2,A3,A4,A6
-MAZDA 3,5
-SMART
-JEEP
-VOLVO S40,S60,V40,V60
-MERCEDES A170,160,E200,220,270,280,320,C200,220,270
-PEUGEOT PARTNER,PEZO,206,207,307,407,308
-TOYOTA,AVENSIS,COROLA,YARIS,RAV4
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Visit our store page
Индустриска бр.30 Show on the map
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Leaflet
Auto Import SRL
OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 101ks UNIKAT 3 200 ЕУР
SMART FOR TWO 0.6benzin KLIMA CABRIO -02 0 ЕУР
Mercedes-Benz B 180 CDI 110ks AMG Sport *UNIKAT* - 14 999 ЕУР
Citroen C3 XTR 1.6HDi 90ks UNIKAT -07 3 650 ЕУР
To the top