Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

BMW 530D E39

5 850 EUR

6 500 EUR

For sale by: Avni 26 Aug 18:50 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
Gray
Body type
Sedan
Manufacturer
BMW
/
5-серии
Model
530
Shitet BMW E39 530 D
Makina ka pasur shumë përmirësime në pronësinë time.
2017:
- Të gjitha zorrët e ujit dhe termostati
- Turbo i rregulluar te TurboPower në Tetove
2018:
- Goma të reja
- Servis i madh
- Krejt disqat dhe gurtnit e frenave
2019:
- Krejt vetura është ngjyros (shiko foto)
- Makine e klimës eshte ndryshu me gjith rregullatorin

Makina posedon:
- Karrige lëkure me memory
- dritaret me foli janë regjistru në librez
- PDC (park senzor)
- Schiebedach
- shum të tjera

Ka regjistrim deri korrik 2020.
Leaflet
To the top