Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

BMW 523i

0 EUR

For sale by: Armend 03 Oct 18:43 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
White
Location
Gostivar
Body type
Sedan
Manufacturer
BMW
/
5 Series
Model
523
♦️Bmw f10
♦️Ngjyra e bardh Alpinweiss III
♦️Automatik 8Hp
♦️viti i prodhimit 2010
♦️km=190.000
♦️Benzin 3000 cc
♦️harxhime shum te vogla max 8.0 l/100km
♦️e ardhur nga Gjermani
♦️serviset të gjitha të bëra,posedon dhe librez
♦️opsionet:
♦️Xenon,Bi-xenon me rrotullime ne kthesa me dy zona
♦️Karike me nxehje
♦️Timonin me nxehje
♦️Klima Atomatike me Dy zona
♦️Central klime me çelës dhe me 2 orare nga bordi
♦️Xhama tê erët origjinal
♦️Navigacion model 2018
♦️2×Usb
♦️1×aux
♦️2 çelsa origjinal
♦️1 çelës i kondicionerit
♦️regjistrim dhe karton te gjelber deri ne prill 2020
Per me shum info tel
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information