Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C3 -07 50.000km edinstvena prilika

2 750 EUR

For sale by: Voiture.Macedonia 07 Mar 07:57 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
Red
Body type
Compact Car
Manufacturer
Citroën
Model
C3
За прв пат во Македонија, авто-плац VoitureMacedonia ви нуди возила увезени директно од Франција. Возилата се купени во пакет од курирска компанија од Париз, значи возени во градски услови, само возач без патници. Вграден нов фабрички мотор во 2013 година, и од тогаш поминати по 40.000км.
LX ниво на опрема: ABS, CD Player, Airbag, електрика на прозори, централно заклучување.

На располагање имаме 4 вакви идентични возила.
Цена за едно возило до регистрација: 2750 евра.
Возилата сеуште не се стигнати во Македонија. Ќе бидат спремни за купувачи за десетина дена (додека се завршат сите увозни процедури).

Прашања и резервации само на е-маил на
Voiture.Macedonia@gmail.com
Voiture.Macedonia
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information