Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI ODLICNA

2 890 EUR

For sale by: Jovica 27 Jan 11:57 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
Gray
Body type
Sedan
Manufacturer
Citroën
Дизел мотор (80kw/109ks), многу економичен, со потрошувачка околу 6l/100km. Моноволумен, одлично сочувана, фабричка боја, 190.000km, редовно сервисирана.
-Колата поседува секаков вид на опрема:
ABS, Aербег, Климатроник, Серво волан, централно заклучување, електрика на прозори, електрика и греачи на ретровизори, магленки, борд компјутер, темпомат и др.
-Вреди да ја погледнете и да се уверите во горе наведеното. Однесете ја на било кој сервис за проверка по ваша желба.
-Платени се сите давачки до регистрација, ваше е само да ја регистрирате, ПАЛИ-ВОЗИ!
***Цената не е фиксна***
За секакви информации јавете се на
:070 227 663 Dragi
070 541 904 Nenad
Leaflet
To the top