Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

FIAT LINEA DIZEL,2013, 127.000 km.FULL KASKO

5 600 EUR

For sale by: jashar 04 Oct 11:13 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
White
Location
Tetovo
Body type
Sedan
Manufacturer
Fiat
Model
Linea
Prodavam Fiat Linea,proizv.2012g.DIZEL,Multi-jet,1.3,Prva registracija:13.06.2013g.Vo odlicna sosotojba shto mozhe da se proveri.So realni pominati 127.000km.,shto moze da se vidi od Servisnata knishka Odrzan vo servis-ovlasten za Fiat.Oprema:Klima ured,radio-CD,elektricni stakla i sve ostanato,kako shto e kupen (+4 dobri zimski gumi i nova neupotrebena rezervna guma).REGISTRIRAN DO 20.06.2021g.so osiguranje FULL KASKO. CENA 5.400 evra.Kolata moye da se vidi sekoj den vo Tetovo.Zainteresiranite mozhat da se javat na ovoj mob tel:076 446 126.
Shitet Fiat Linea,DIZEL,Multi-jet 1.3,prodhimi 2012vj.Regjistrimi i parë-13.06.2013.Në gjendje të shkëlqyeshme,që mund edhe të verifikohet.Me të kaluara 127.000 km.reale që gjithashtu mund të shikohet nga Libreza e servisimit.I mirëmbajtur në servis të autorizuar për Fiat.Pajisja:Klima,Radio CD,xhama elektrik dhe krejt tjerat,si që është blerë(+ 4 goma të dimrit dhe gomë rezervë të papërdorur).I REGJISTRUAR GJER MË 20.06.2021.ME SIGURIM FULL KASKO. Cmimi 5.400 euro Të interesuarit,mund të paraqiten në mob.tel.076 446 126.Vetura mund të shifet çdo ditë në Tetovë.
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information