Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Santa Fe odlicna zimska cena

0 EUR

For sale by: Филип 01 Nov 14:05 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
Yellow
Body type
SUV
Manufacturer
Hyundai
Hyundai Santa fe

Џипот е во одлична состојба, купен е од Hyundai салонот од Скопје. Со сервисна книшка од Hyundai. Има 4 нови летни Тигар гуми и 4 нови Discoverer off road зимни гуми.Електрика на сите стакла, Mp4 player со врадена рикверц камера. 4х4 2.0 110 HP. Возен е во зимски услови и е феноменален во својата изведба. Редовно е сервисиран и е регистриран до Август 2018 година
Се е исправно на него. Мали забелешки на каросерија
Филип
075 223 777
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information