Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kia Sportage odlicno socuvan

12 500 EUR

For sale by: Горан 22 Nov 23:02 Delete, Edit or Renew Your Ad
Year
Gear Box
Registration
Color
White
Body type
SUV
Manufacturer
Kia
Продавам одлично сочуван Kia Sportage, првпат регистриран јануари 2013, со зафатнина на мотор 1,7 Дизел и 115 Кс. Возилото се продава со нови летни и зимски гуми и е сервисирано во овластен сервис (последен пат во ноември 2019)
Горан
070355141
Leaflet
To the top