Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ W203 C 200 CDI

3 700 EUR

For sale by: Томе Јаневски Today 07:47 Delete, Edit or Renew Your Ad
Томе Јаневски
СЕ ПРОДАВА MERCEDES BENZ W203 C200 CDI во солидна и исправна состојба, регистриран до септември 2019 година. Возилото поседува клима уред, ABS, централно заклучување, аларм, борд компјутер, темпомат и се останато што носи CLASSIC модел. Контакт телефон: 077 706 066; 070 586 069
Томе Јаневски
To the top