Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz B 180 CDI 110ks AMG Sport *UNIKAT* -

13 999 EUR

Company advertisement For sale by: Auto Import SRL Yesterday 19:27 Log into the company to make changes
Leaflet
Auto Import SRL
Opel Meriva 1.7CDTI 101ks COSMO LIZING - 06 2 499 ЕУР
Renault Grand Scenic 1.9 DCI 120ks 6 br 7 Sedista 3 400 ЕУР
Audi A4 2.0TDI 140ks 6br S-LINE 8ventili NAVI - 06 4 999 ЕУР
BMW 525tds REGISTRIRANO KLIMATRONIK KOZA -00 2 350 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Year
Gear Box
Registration
Color
White
Body type
Hatchback
Model
B 180
*НОВО*НОВО*НОВО*

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА !!!

Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* !!!

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите .

Се продава: MERCEDES BENZ B 180 CDI 110KS 6BRZINI AMG SPORT EDITON UNIKAT - 2016
Километража: 193.000KM

Опрема со која располага возилото:
-АБС
-AIRBAG + AIRBAG на колено
-LED (светла) High Performance
-СТАРТ СТОП СИСТЕМ
-АСР
-СЕРВО
- Систем за помош на возачот:
- Систем за предупредување од судир со
функција за сопирање (Помош за превенција
на судир)
-ЕЛ. СТАКЛА
-ИНДИКАТОР ЗА ПРИТИСОК ВО ПНЕВМАТИЦИ
-ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ – електрично преклопливи
-КЛИМАТРОНИК
-МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КОЖЕН ВОЛАН СО КОМАНДИ
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-КОЖЕН САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-СЕНЗОР ЗА ДОЖД
-Crusise Control ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-РАДИО АУДИО 20 СО ИНТЕГРИРАН СИСТЕМ ЗА НАВИГАЦИЈА - Bluetooth конекција за мобилен телефон
-4 НОВИ ГУМИ (ЛЕТНИ)

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО РЕГИСТРАЦИЈА И СЛОБОДНО ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА :
-VW GOLF 4,5,5PLUS,6 – VW TOURAN, FOX, JETTA, EOS
-CHEVROLET AVEO,SPARK,CAPTIVA,KALOS
-PASSAT 4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI, 1.6TDI
-BMW 320D,330D,118D,120D,X3,X5
-ALFA ROMEO – 156,147,159
-CITROEN C2,C3,C4,C5, XSARA PICASSO,
-FORD FOCUS, GALAXY, C-MAX, S-MAX
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
-OPEL,ASTRA G ,H, J,GTC ,CORSA C D ,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA,ANTARA,MERIVA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO,CROMA,SEDICI
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE,SCENIK
-AUDI,A2,A3,A4,A6
-MAZDA 3,5
-SMART
-JEEP
-VOLVO S40,S60,V40,V60
-MERCEDES A170,160,E200,220,270,280,320,C200,220,270
-PEUGEOT PARTNER,PEZO,206,207,307,407,308
-TOYOTA,AVENSIS,COROLA,YARIS,RAV4
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Visit our store page
Индустриска бр.30 Show on the map
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Leaflet
Auto Import SRL
VW Golf 2.0TDI 140ks SPROT LINE UNIKAT -05 5 400 ЕУР
Audi A4 2.0TDI 140ks 6brzini UNIKAT - 07 5 700 ЕУР
FORD FOCUS 1.6TDCI TITANIUM UNIKAT ZAMENA -10 3 750 ЕУР
Ford Focus 1.6 TDCI XENON FACE LIFT UNIKAT -08 3 650 ЕУР
To the top