Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C220

15 500 EUR

17 500 EUR

For sale by: Elena 13 Oct 09:21 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава со целосна опрема, летни и зимни гуми, регистриран до 15 ноември 2019. Автомобилот е купен во 2016 година од официјалниот продажен салон на Мерцедес во Минхен, Германија. Редовно е сервисиран во овластениот сервис на Мерцедес во Скопје.
Leaflet
To the top