Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E - 200 CDI BlueTEC *EURO 6* - 2016

18 999 EUR

Company advertisement For sale by: Auto Import SRL Yesterday 18:59 Log into the company to make changes
Leaflet
Auto Import SRL
Ford Focus 1.8 TDDI 90ksFULL KLIMA REGISTRIRANO-01 2 444 ЕУР
VW Jetta 1.9TDI 105ks  SPORTLINE -07 5 400 ЕУР
AUDI A4 2.0TDI 8ventili 140ks 6brzini S-LINE - 08 5 200 ЕУР
Fiat Sedici 1.9JTD 120ks MULTIJET 4X4 ZAMENA  07 4 100 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Year
Gear Box
Registration
Color
Black
Body type
Sedan
Model
E 200
*НОВО*НОВО*НОВО*

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА НА РАТИ !!!

Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* !!!

*ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* (MOGO/IUTE) СО САМО 0% УЧЕСТВО ОД ЦЕЛОКУПНАТА СУМА НА ВОЗИЛОТО И МОЖНОСТ НА РАТИ ОД 12 ДО 60 МЕСЕЦИ И ***ПРЕДВРЕМЕНА ОТПЛАТА БЕЗ КАМАТА*** !!!

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

FACEBOOK LINK: https://www.facebook.com/540577779403490/posts/3130667923727783/

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

Потрошувачка:
урбано: 6.0-5.8 l/100 km
екстра урбано: 4.5-4.2 l/100 km
комбинирано: 5.1-4.8 l/100 km
Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите .

Се продава: Mercedes-Benz E-Klasse E 200 CDI BlueTEC EURO 6 7G TRONIC – 2016година
Километража: 187.000км *оригинлани*

Опрема со која располага возилото:
-Collision Prevention Assist ( Aсистент за спречување на судири )
-АБС
-АСР
-СТАРТ СТОП СИСТЕМ (ЕКО)
-Лед светла
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК (двозонски) лади перфектно
-КОЖЕН ВОЛАН
-Парктроник (напред-назад)
-Xenon фарови
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-Навигација Меrcedes (sd-card, bluetooth,mp3,aux)
-РИКАРДО САЛОН (Isofix)
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ *оригинални мерцедес*
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-ЕЛЕКТРИКА НА СЕДИШТА
-ТОНИРАНИ СТАКЛА
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО + НАВИГАЦИЈА

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО РЕГИСТРАЦИЈА И СЛОБОДНО ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА :
-VW GOLF 4,5,5PLUS,6 – VW TOURAN, FOX, JETTA, EOS
-CHEVROLET AVEO,SPARK,CAPTIVA,KALOS
-PASSAT 4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI, 1.6TDI
-BMW 320D,330D,118D,120D,X3,X5
-ALFA ROMEO – 156,147,159
-CITROEN C2,C3,C4,C5, XSARA PICASSO,
-FORD FOCUS, GALAXY, C-MAX, S-MAX
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
-OPEL,ASTRA G ,H, J,GTC ,CORSA C D ,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA,ANTARA,MERIVA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO,CROMA,SEDICI
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE,SCENIK
-AUDI,A2,A3,A4,A6
-MAZDA 3,5
-SMART
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Visit our store page
Индустриска бр.30 Show on the map
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Leaflet
Auto Import SRL
Audi A4 1.9 TDI 131ks KLIMATRONIK FULL NOVO-02 4 666 ЕУР
Mercedes A170CDI 95ks AUTOMATIC ELEGANCE -03 3 300 ЕУР
Alfa Romeo 166 2.4JTDm AVTOMATIK REG+SERV -04 2 777 ЕУР
Ford Foсus 1.8 TDCI FULL OPREMA...07 2 650 ЕУР
To the top