Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E 320 Avantgarde Evo Sport -08

13 800 EUR

For sale by: Darko 10 Aug 09:07 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
Black
Location
Ohrid
Body type
Sedan
Model
E 320
Се продава Mercedes Eclass320 Avantgarde Evo-Sport.
Колата е фул опрема со кожен ентериер и покриена со прекрасен махагон
Преформанси - 3200 кубици 224 којнски сили
Топ брзина - 254 кмх на час измерена на автопат
0-100 кмх за 6.5 секунди.
Ако сакате луксузна, бизнис спорт кола која е сочувана како нова тогаш нема да најдете подобар Mercedes на пазарот.
Телефон за контакт 070-247-781 или 078-245-158
САМО ЗА СЕРИОЗНО КУПУВАЧИ
Leaflet
To the top