Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz ML 270 CDI 7 ULSE -04

For sale by: Ladi 08 Aug 17:03 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
Gray
Body type
SUV
Model
ML 270
Shes veturën ML 270 Cdi me targa te huaja.

I pa doganuar. Vetura ka te gjitha opcionet e mundshme dhe te gjitha i punojnë.

Eshte ne gjendje shum te mire teknike. Klime, lëkurë e zezë. Nxemje te ulseve, dvd, navi, tv, tempomat, xhama elektrik, ndrrues automatike, kukë etj etj.

Gjindem ne Mitrovicë te Kosovës. Numri viber +46722890008. Numer cellulari +38649384807 Qmimi shum i volitshem.
Leaflet
To the top