Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes S 320 CDI LONG -08

32 000 EUR

For sale by: Владо 09 Feb 17:44 Delete, Edit or Renew Your Ad
Mercedes s 320 cdi Long
Година на производство 2008
175 KW
235 коњски сили
Колата се наоѓа во одлична состојба, се продава заради купување на понов модел, може во секој момент да се погледне и да се провери во мерцедес. Регистирана до 10/2015 год.
Владо
075/448-855
Leaflet
To the top