Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 106 dizel

400 EUR

For sale by: Pezo 23 Feb 14:11 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Body type
Compact Car
Manufacturer
Peugeot
Model
106
Се продава Pezo 106 дизел, со помината регистрација пред еден месец. Може да се регистрира во секое време. Колата е пали-вози, со 4 зимски гуми и со неа следува уште еден комплет. Има мали каросериски забелешки како што може да се види на сликите.

Крајна цена: 400eur
За пониско Ве молам не се јавувајте.

070/278-995
070/272-489
Pezo
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information