Македонски | Shqip | English |

Peugeot 306 2.0 HDI vo odlicna sostojba-00

For sale by: pavle 27 Jan 16:19 Delete, Edit or Renew Your Ad
Buy this vehicle 5,560 MKD / monthly
Apply now! >
Price:

2 600 EUR

Year: 2000
Gear Box: Manual
Mileage: 0 - 4 999
Fuel: Diesel
Registration: Macedonian
Color: Blue
Location: Bogdanci, Gevgelija
Body type:
Manufacturer: Peugeot
Model: 306
Се продава Peugeot 306 2.0 HDI 90кс. Колата е Регистирена колата е во одлична состојба редовно сервисирена и одржувана. Oд опрема има: централно,клима,воздушни перничиња,еуро кука, електрика на стакла,темпомат.. Со Колата има 4 челични бандажи со раткапни оргинал од колата, има добри гуми, CD радио, има мала гребнатинка на предното десно крило се гледа и на сликите сликите се реални нема ништо скриено. Многу мала потрошубачка од 4,5 до 5,5 литри на 100км. За повеќе информации на тел: 078 732 826
There are no visited ads
To the top