Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 306 1.6 benzin -98

1 800 EUR

For sale by: Ристе 28 Nov 19:03 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
Red
Body type
Hatchback
Manufacturer
Peugeot
Model
306
Се продава PEUGEOT 306 1.6 со 65 kw во одлична возна состојба, донесена со возење од Германија. Во колата е доста инвестирано за одржување на која има и сервисна книшка прикажана на фотографијата(променети хладњак за клима и извршено е полнење на клима и др.) а во Германија е извршен сервис со вложување над 1000 евра (прикажано на слика). Од опрема има клима, аирбега, електрика на прозори и ретровизори, греачи на седишта, централно заклучување, магленки, одлично озвучување, спортски додаток на багажникот и др. За колата се платени сите давачки до регистрација.
Ристе
078367728
Leaflet
To the top