Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 407 1.6HDI

For sale by: Nikola 21 Nov 20:21 Delete, Edit or Renew Your Ad
Опрема:
- CD/Radio со контроли на волан
- Борд компјутер
- Двозонска автоматска клима
- Сензор за дожд
- Електроника на прозори и ретровизори
- Автоматско затварање на ретровизори
- ESP и ABS системи за пролизгување


Сервисирана променето:
-Уље(мењач,мотор)
-Филтри(нафта, воздух, полен, уље).
-Предница(јабучици, спони(внатрешни,надворешни), чаурина(комплет).
-17" бандаши.
Leaflet
To the top