Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane -11

8 300 EUR

9 500 EUR

For sale by: Vlatko Despodovski 11 Sep 11:46 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
White
Body type
Coupe
Manufacturer
Renault
Model
Megane
Expression 1,5 dCi 85 просечна потрошувачка 4,5 l/100 km со автоматски клима уред, ABS+BAS+EBV, воздушни перничиња за возачот и совозачот, Странични воздушни перничиња напред со странични воздуши завеси, Електрични стакла, Патен компјутер, Централно заклучување со Renault card, прогресивен серво управувач подесив по височина и длабочина, Радио CD Mp3 4x15 W со команди на управувачот, средишен потпирач за раце напред, Електрични подесиви ретровизори во боја наа каросерија, возачко седиште подесиво по височина, Светла со продолжена работа (folow me home) сензор за дожд, светла за магла, индикатор за надворешна температура + пакет Look (Алуминиумски фелни 17'' + дополнително затемнети задни стакла) + 4 зимски гуми со челични фелни.
Прв сопственик купена и сервисирана во AutomotiveGroup
Vlatko Despodovski
070 31 65 67
Leaflet
To the top