Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SEAT CORDOBA 1,4 TDI -05 kupena od KA-DIS

For sale by: Ивица 28 Feb 15:26 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
Black
Location
Kočani
Body type
Sedan
Manufacturer
Seat
Model
Cordoba
Се продава SEAT CORDOBA 1,4 TDI произведена 2005 год , купена и сервисирана во КА-ДИС Скопје
- Серво
- Климатроник
- АБС
- Греачи на ретровизори и седишта
- Електрика на сите прозори и ретровизори
- Направен комплетен сервис ( уље, филтри , плочки , водна пумпа , поленов филтер )
Автомобилот е економичен со многу мала потрошувачка , сервисиран редовно со оргинални делови во беспрекорна состојба , не увезувана со реални километри , користена од приватно лице .
Ивица
077944244
Leaflet
To the top