Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Seat Leon 2.0 TDI 150hp

12 400 EUR

For sale by: Леон 25 Nov 13:35 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
Red
Location
Veles
Body type
Hatchback
Manufacturer
Seat
Model
Leon
Се продава Seat Leon 2.0 TDI 150hp Style, 2013 Прв сопственик, купен во Македонија, до сега возилото имало само една регистарска табличка.
Full Led фарови и штопови(кратки и долги светла), 17" бандажи, Склопливи ретровизори, Блутут, Сензори за паркирање напред и назад, самозатемнувачки ретровизор, двозонски климатроник, темпомат и друга опрема.
134.000км
Направен голем сервис на 115.000км, мал на 130.000км.
Редовно сервисиран во Митревски и Порше Македонија.
Без никакви вложувања.
Леон
075259234
To the top