Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

VW Amarok 2.0 TDI 4X4 6M Navi -17

21 900 EUR

Company advertisement For sale by: Делукс Ауто Куманово 13 Nov 12:57 Log into the company to make changes
Делукс Ауто Куманово
+38972317811
Делукс Ауто Куманово
VW Passat 2.0 TDI 150 KS DSG  Comfortline  Massa 17 900 ЕУР
Audi A4 2.0 TDI 150 KS Xenon Led 21 900 ЕУР
Audi A4 2.0 TDI Navi 6M 15 600 ЕУР
VW Polo 1.2 40 KW Benzin-Plin 2 490 ЕУР
From
Store
Year
Gear Box
Registration
Color
Black
Location
Kumanovo
Body type
SUV
Manufacturer
VW Volkswagen
Model
Amarok
Надворешност
Алуминиумски бандажи, Off-road пакет, Затемнети стакла, Фарови за магла, Систем за чистење на фарови

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Ел. седишта, Ел отворање багажник, Климатроник, Радио CD MP3, Навигациски систем, Помош при паркирање, Темпомат, Серво управувач, Мултифункционален волан, Борд компјутер, Подготовка за телефон, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, ESP Off-road, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации
Возилото е во одлична состојба, и може да се земе на лизинг, информативна пресметка: 1)Прва уплата (минимално учество): 7.151 ,70 евра; 2)Период на одплата: 59 месеци; 3)Месечна рата: 307,95 евра. Моб. 070-211-861 Возолото има можност за поврат на ДДВ.
Делукс Ауто Куманово
+38972317811
Делукс Ауто Куманово
Hyundai IX 20 1.4 90 KS Benzin-Plin 6 500 ЕУР
Audi A7 3.0 TDI 180 KW Quattro 25 500 ЕУР
Audi A4 2.0 TDI 150 KS Xenon Led 21 900 ЕУР
Audi A6 3.0 TDI Quattro Navi Led 28 900 ЕУР
To the top