Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 1.9 TDI 105ks 6brizni SPORT LINE - 07

4 444 EUR

Company advertisement For sale by: Auto Import SRL 04 Dec 10:17 Log into the company to make changes
Leaflet
Auto Import SRL
Mercedes A 160 KLIMA Full Oprema - 04 1 999 ЕУР
Opel Corsa 1.7 DTI-75ks KLIMA - 4.5L/100km NOVA-02 2 650 ЕУР
Fiat Stilo 1.9JTD 116ks FULL OPREMA UNIKAT -04 2 450 ЕУР
VW Golf 5 1.9TDI 105ks SPORTLINE UNIKAT - 06 4 100 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Year
Gear Box
Registration
Color
Gray
Body type
Hatchback
Manufacturer
VW Volkswagen
/
Golf
Model
Golf
*НОВО *НОВО* *НОВО*
Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ* !!!
Ауто Импорт СРЛ нуди можност да купите возило за само 20% учество од целокупната
сума и отплата на возилото дури до 84 месеци.

ЛИЗИНГОТ се одобрува за само 30минути од купувањето на возилото !!!

За да аплицирате за лизинг треба да ги исполнувате следниве услови:

-Да имате наполнето 21 година

-Да имате важечка лична карта

-Да сте државјанин на Македонија

Ако ги исполнувате сите наведени услови, може да аплицирате за лизинг.

За да ви олесниме, при издавање фактура за секоја рата,
ќе добиете SMS порака и известување на Вашата e-mail адреса,
како потсетник за претстојното плаќање. Постои можност за автоматско
плаќање на месечната рата којашто ќе ви заштеди време.
Имате можност за предвремена отплата на вкупниот долг.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
АУТО ИМПОРТ СРЛ КРИВА ПАЛАНКА

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна) - https://s14.postimg.org/9365y3u1t/LOKATION.jpg

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

-преводи на документи

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите или пак
на броевите 078-359-300 / 078-359-179

=====================================================================================
Се продава: VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 6BRIZNI UNIKAT *SPORTLINE* - 2007G
Година на производство: 2007
Километража: 230.000KM
Цена: 4650e
=====================================================================================
Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-РИКАРДО САЛОН
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
-4 НОВИ ГУМИ (ЛЕТНИ)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛО
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Visit our store page
Индустриска бр.30 Show on the map
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Auto Import SRL
078359179
Leaflet
Auto Import SRL
Opel Corsa D 1.2 Benzin 80ks *127.000km* - 2008 2 750 ЕУР
Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI 4.5L/100km KOZHA -08 2 650 ЕУР
Mercedes C220 CDI 150ks 6brizni UNIKAT-07 4 650 ЕУР
Alfa Romeo 159 JTDm 150ks 6br XENON REGISTRIRAN 0 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information