Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 2.0 TDI Automatic DSG menjac -05

For sale by: golf 5 10 Dec 19:29 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Registration
Color
Black
Location
Kumanovo
Body type
Sedan
Manufacturer
VW Volkswagen
/
Golf
Model
Golf
Продавам GOLF 5 2.0 140ks
Убезен од швајцарија Регистриран цела година + Зелен Картон, Направен комплетен сервис ребрасти каиш,масло и филтери,Нови гуми м+с,На колата се работи и се функционира до последно копче.


--- Од опрема поседува ---
- Климатроник двозонски
- Темпомат
- ЕСП Систем за пролизгување
- Борд Компјутер
- Блутут Мобил
- 4х Електрични стакла
- Греачи на ретревизори и стакла
- Сензор на бришачи напред и назад
- АБС Систем
- Фабричко радио со ЦД
- Подеслив волан и седишта
- Наслон за рака
- Аларм и Централно
- Халогенке


Може да се види во секое време !
Leaflet
To the top