Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf -09 1.9 TDI UNITED Germanija EXTRA

5 450 EUR

For sale by: Костадин 02 Oct 07:06 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Gear Box
Registration
Color
Black
Body type
Hatchback
Manufacturer
VW Volkswagen
/
Golf
Model
Golf
Се продава VW GOLF 5 "UNITED" произведен 2007 Год. прва регистрација 2009 увезен од Германија со поминати 168.ххх км .

Платени се сите давачки потребни за регистрација во Македонија и не се потребни никакви инвестиции во нејзе , се функционира нормално.

Нема никакви забелешки по каросерија, ентериен , мотор менувач или подвозје

Многу економичен за возење и одржување,многу брз

Поседува богата опрема за оваа класа на автомобил :

- 1.9 ТДИ мотор ОДЛИЧЕН
- 5 брзини менувач
- борд компјутер
- Автоматска клима - Климатроник
- темпомат
- греачи седишта
- паркинг сензори позади
- автоматско затемнување на внатрешен ретровизор
- трокрак кoжен волан
- команди на волан
- наслон за рака напред
- халогенки во браник
- 4 x електрика прозори
тонорани прозори напред и позади
-фабрички АЛУ бандаши со одлични гуми

"UNITED" "UNITED" "UNITED" "UNITED" !!!

Два клуча , еден сопственик !!!
6 месеца гаранција !!!
- Во цената се вклучени уште еден сет тркала - фабрички АЛУ бандаши комплет со гуми !!!

конт.тел
075 472 419 бранко
071 261 047 костадин
Костадин
071 261 047
Leaflet
To the top