Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

VW Touran

For sale by: marko 22 Nov 14:53 Delete, Edit or Renew Your Ad
TOURAN 1.9TDI 7mesta
2007 година
77kw / 105ks

Увезен од Italy средени сите документи до регистрација
Автомобилот е на прва боја во перфектна механичка и козметичка состојба
поседува 2 клуча
дозволена секаква проверка во било кој сервис
Touran е со 7 места
4 нови зимски гуми
ел. на прозорци
ел. на ретровизори и подгрев
жмигавци на ретровозор
халогенки
клима
темпомат
ESP
ABS

цена по договор
тел: 078366177
Leaflet
To the top