Company ad Published: Jul 25 2022 02:17

Audi A3 1.9 TDI Attraction Facelift

EUR

Published: Jul 25 02:17
Views: 1027
Audi A3 1.9 TDI Attraction Facelift
-Година на производство: 2009
-Прва регистрација: 06/2009
-Гориво: Дизел
-Километража: 183230 km
-Моќност: 77kw/105kс
-Зафатнина на моторот: 1896cc
-Менувач: Рачен/5 брзини
-Еколошка класа: EURO4
-Земја на потекло: Белгија
-Потрошувачка (за ново возило):
градска 6.1l/100km; отворено 4.0l/100km; просечно 4.8l/100km
Дополнителна опрема
-kлиматрониk
-Спортско подвозје
-автоматски светла
-борд компјутер
-прилагодлив волан
-приказ на надворешна температура
-електрични надворешни ретровизори со греење
-сензори за дожд
-металик боја
-ISOFIX за детско седиште
-електрика на стакла
-внатрешен ретровизор со автоматско затемнување
-потврда за км
-сервисна историја
-беспрекорна состојба
-еден претходен сопственик
Платени сите давачки до регистрација
2 клуча
Цена 7300 eur
Link description

Teren Auto Plus

Продажба на користени возила
Visit our store page

Булевар Наум Охридски 117

078538322

http://terenautoplus.com/mk/vozila

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information