Published: Apr 19 2018 08:36

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS

EUR

Published: Apr 19 08:36
Views: 1
AUDI A4 2.0 TDI 140 KS

Возилото е во одлична состојба, регистритрано е до април 2019 година.

Пред 10 месеци е ставен нов оригинал SACHS сет од ламела, потисна плоча и замаец
Пред 3 години е сменет сет ребраст, клинест ремен и водна пумпа во официјален сервис СТАРТ Д.Капија

Опрема:
-Кожен трокрак серво волан подеслив во сите насоки
-Климатроник автоматска клима
-8 AIRBAGS
- ABS
- ESP
- SRS
-Металик боја
-Халогенки
-Хром лајсни
-Алуминиумски бандажи со летни гуми и челични бандажи со зимски Continental гуми
- 2 клуча
-Сервисна книшка

Повеќе информации на број 070 311 384.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
070311384

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information