Published: Aug 12 2021 10:28

Се продава AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO

EUR

Published: Aug 12 10:28
Views: 434
Се продава AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO, V6 со 245кс. Возилото е купено од Порше Македонија 2014 година, со моментална помината километража од 76.000 км. Дополнителна опрема:
- Кожен 3 - крак мултифункионален волан со Tiptronic шалтер;
- Декорација со дрво во внатрешноста;
- Audi Side Assist;
- Дизајн пакет - спортски седишта со Fine Nappa кожа;
- Сензори за светло и дожд со асистенција за долги светла;
- Комфорт пакет (борд компјутер во боја, трозонска клима, XENON светла, радио CONCERT, хромирани лајсни) и многу друга опрема.
Просечна потрошувачка 7.5-8 литри.
Цена 32.000 ЕУР.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information