Company ad Published: Nov 20 2015 08:58

Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO S-TRONIC -10

MKD

Published: Nov 20 08:58
Views: 4
Седишта / тапацир: црна кожа,
Мултимедиумски интерфејс-MMI навигација Плус,
Ксенон фарови Плус (висок и низок зрак)
Електрични огледало крило. прилагодливи и загрева, и двете,
Систем за информирање на возачот (ФИС) со екран во боја,
Ентериери: Дрво апликации,
Ретровизор со автоматско натопи,
Кожен волан со мултифункционален копчиња,
Светло и сензор за дожд,
LM венчиња 8x17,
Предниот средишен потпирач за раце со преграда
Бисер ефект боја,
Греење на седиштата во предниот дел,
Звук DSP систем / Ауди звук систем,
Универзална интерфејс со Bluetooth,
Застаклување зад затемнет,
Други погодности:
Воздушно перниче страната на возачот / совозачот,
Забрзување контрола на пролизгување (ASR),
Огледала асферични, лево,
Асферични ретровизори, десно,
Тело ретровизори во боја на вратите,
Систем за сопирање со обновување на енергијата,
Кровни шини (алуминиум)
Електрони. Блокада на диференцијалот (EDS)
Возење систем за помош: помогне на ридот потекло,
Електрични стакла напред и назад,
Сјај пакет,
ISOFIX приеми за детско седиште,
Тело: 4 врати,
Link description

INECO AUTO CARS EUROPE

INECO AUTO CARS EUROPE
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information