Published: Jan 03 2024 12:02

BMW 1 (116i) so Sport paket 2012

EUR

EUR
Published: Jan 03 12:02
Views: 228
Се продава BMW 116 i со Спорт пакет во одлична состојба, со поминати 109.000км.

Година на производство: 2012

Регистрирана до Јануари 2024.

Последен сервис пред 2.000км.

Со дополнителен комплет зимски гуми.

ОПРЕМА (Спорт ПАКЕТ):
• Спортски седишта за возач и совозач
• 17” алуминиумски наплатоци“
• Кожен мултифункционален волан
• Спорт педали
• Лајсни
• LED предни светла (кратко / долго)
• Задни светла со LED технологија •

Боја: “ Црна “
• Start/stop system
• Keyless engine start
• Brake Assist (BAS)
• Anti-lock braking system (ABS)
• Cornering Brake Control (CBC)
• Dynamic stability control (DSC)
• Electric steering (EPS)
• Фронтални воздушни перници за возачот и совозачот со сензори за присутност.
• Странични воздушни перници за возачот и совозачот.
• Воздушни перници за заштита на главите на патниците напред и назад.
• Паркинг сопирачка, рачна.
• Клима уред со една зона.
• Паркинг сензори
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
228
078221656

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information