Published: Jan 10 2020 11:00

BMW 320d -06

EUR

Published: Jan 10 11:00
Views: 1
- Тел. 076484079 - Горјан
- Втор газда
- Моментално има 285 000
- Има два пара гуми, летни Мишелин во добра состојба, и нови 1класа зимски само една сезона возени со нова резервна гума).
- Редовно сервисирана со сервисна книшка
- гаражирана

- Последна регистрација 11.2019
Од опрема поседува:
- кожа
- двозонска клима
- ел. ретровизори
- команди на волан
- сензор за дожд
- радио со CD и AUX
- автоматско позиционирање на светла
- фабрички бандажи 16’
- два пара патосници (фабрички и гумени)
Се функционира како од фабрика
Освен редовниот сервис (голем и мал) нема ништо друго менувано
Не е никогаш удрена ни гребната, максимално зачувана, вреди да се види
Можна е замена за помала кола до 3000 евра и ваша доплата.
Цена за кеш 6000 евра, за замена по договор.
Тел. 076484079 - Горјан
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information